DETECH'23 Ekibimiz

Necatican Toklaç
Genel Koordinatör
Elektrik Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf
Linkedin SayfasıInstagram SayfasıEmail
Nisa Gülyuva
Genel Koordinatör Yardımcısı
Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf
LinkedinInstagramEmail
Yusuf Gassaloğlu
Sponsorluk Koordinatörü
Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf

Linkedin SayfasıInstagram SayfasıEmail
Ayşegül Karayel
Konuşmacı Koordinatörü
Makine Mühendisliği 2. Sınıf
LinkedIn SayfasıInstagram SayfasıEmail
Hasan Çalık
Fuaye Koordinatörü
Makine Mühendisliği 3. Sınıf

Likedin SayfasıInstagram SayfasıEmail
Vedat Kara
Tanıtım Tasarım Koordinatörü
Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf
Linkedin SayfasıInstagram SayfasıEmail
DETECH
Resmi Hesaplar
Hesap Bağlantıları

Linkedin SayfasıInstagram SayfasıEmail

DETECH (Dokuz Eylül Teknoloji Konferansı) Nedir?

Dokuz Eylül Teknoloji Konferansı DETECH,  2023’te altıncısı gerçekleştirilecek olan içeriğinde yapay zeka, blockchain, oyun, girişimcilik, havacılık, siber güvenlik gibi güncel teknolojik konularını barındıran ve
alanında yetkin konuşmacılarla katılımcılara teknik bilgiler sunmanın yanında iyi bir mühendis olma yolunda ihtiyaç duyulan tecrübe aktarımlarıyla da kariyer planlamalarında yol gösterici olacak teknoloji ve mühendislik konferansıdır.

Yeni teknolojik gelişmelerin ve fırsatların yanı sıra başarılı girişimlerin doğmasına ışık tutacak birçok merak uyandırıcı konunun konuşulacağı DETECH’de  geleceğin mühendis adayları ilgi duydukları konulardaki sorularına profesyonel bir bakıştan cevap bulma şansı elde edebilecekler.
Teknik yönünün yanında sürpriz hediye çekilişleri ve sosyal konuklarla eğlenceli hale getirilen, lezzetli yemeklerle zenginleştirilen DETECH, her sene daha çok gelişerek, Türkiye’nin batısından doğusuna her noktasına ulaşmayı ve Türkiye’nin bilim ve teknoloji konularında öncü etkinliği konumuna gelmeyi hedeflemektedir.

Sayılarla DETECH

100

Konuşmacı

80

Farklı Sponsor

75

Çekiliş

DETECH bugüne kadar Yusuf Yeşil, Onur Arpacıoğlu, Barış Özistek, Özgür Akın, Ali Riza Ersoy ,Murat Bayazıt, Sırrı Oğuz, Reha Yurdakul, Kıvanç Uslu gibi konuşmacıların da içinde yer aldığı 100’den fazla konuşmacıyı ağırlamış, ayrıca Siemens, Havelsan, Doğuş Teknoloji, İşnet, Huawei gibi şirketlerin de içinde bulunduğu 80’i aşkın şirket tarafından finanse edilmiş ve JBL, Samsung, Sony , Philips gibi markaların ürünlerinin de içinde bulunduğu 75’ten fazla hediyeyi çekilişle değerli katılımcılarına vermiştir.

Geçmişte DETECH

2022 - 2023 DETECH Koordinatörleri Kimlerdir ?

Ben Necatican Toklaç. Elektrik ve elektronik mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. DETECH’TE genel koordinatör olarak görev yapıyorum. Ben ve koordinatörlerimin en büyük amacı her sene daha da büyüyerek ilerleyen bu konferansı bir adım daha ileriye taşımak !

Ben Nisa Gülyuva. Endüstri mühendisliği 2.sınıfım. Gelişen teknolojiye ve konferanslarına ilgim olduğu için etkinliklerde görev almayı severim. Şu anda Detech Genel Koordinatör Yardımcılığını üstleniyorum.

Merhaba ben Yusuf. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bu sene Ege bölgesinin en büyük teknoloji konferansı olan DETECH’in sponsorluk koordinatörüyüm.

Merhaba, ben Hasan Çalık. Dokuz Eylül Üniversitesi Makine mühendisliği, 3.sınıf öğrencisiyim. Detech’23 ‘ün bu seneki ‘Fuaye Alanı Koordinatörlüğü’ görevini yürüteceğim. Bu sene Detech’23 ‘te konferansımıza katılacak olan değerli katılımcılarımızı güncel teknolojik gelişmeler ile tanıştırmak ve katılımcılarımız için en faydalı konferansı sağlayabilmek için çalışıyoruz.

Merhaba Ben Vedat. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Teknolojiye duyduğum ilgiden dolayı Türkiye’nin en büyük teknoloji konferanslarından DETECH’i daha büyük kitlelere ulaştırmak amacıyla 2022 yılının Haziran ayında Tanıtım-Tasarım Koordinatörlüğü görevini üstlendim. Change DE world with TECH.

DETECH internet sitesi için tıklayınız
Tüm soru, görüş ve önerileriniz için detechkoordinasyon@gmail.com
DETECH’23 tanıtım dosyası için tıklayınız