Biz IEEE DEU’yu bir aile olarak görüyoruz. Sizler de bu ailenin bir üyesi olmak isterseniz bizlere  sosyal medya ve mail adresimiz vasıtası ile ulaşabilir ve aklınızdakileri sorabilirsiniz. Bağlantı linklerimizi İletişim Bilgilerimiz kısmında görebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Facebook: https://www.facebook.com/ieeedeu/
Instagram: https://www.instagram.com/ieeedeu
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/ieeedeu/
Twitter: https://twitter.com/ieeedeu
Youtube: youtube.com/c/IEEEDEUStudentBranch

Mail Adresimiz: ieeedokuzeylul@gmail.com

Ayrıca okulumuzda bizler ile iletişime geçmek isterseniz, kulüp odamız Tınaztepe kampüsü içerisinde bulunmaktadır. Aşağıdaki haritadan kulüp odamıza gelerek bizler ile teknik veya sosyalleşme amaçlı görüşme sağlayabilrsiniz.

Unutmayın siz olmadan 1 kişi eksiğiz.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü


Tınaztepe Ortak Derslikler Ulaşım

Ortak dersliklere ulaşım için öncelikle Tınaztepe kampüsüne gelen bir otobüse binmeniz gerekmektedir (??? – Tınaztepe). Son durak olan Tınaztepe’de indikten sonra okul içerisinde bulunan, okulumuzun sağladığı ücretsiz ring otobüsüne veya düşük ücretli 412 hatlı otobüse binerek ortak dersliklere ulaşım sağlayabilirsiniz. 878 hatlı otobüs okulumuz içerisinde’de gezmektedir. 878 hatlı otobüse binerek inmeden direkt olarak okul içine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eshot otobüs seferlerini ve güzergahlarını görebileceğiniz internet sitesi aşağıdadır. Siteden geleceğiniz yerden Tınaztepe’ye olan otobüs seferini bulmanız yeterli olacaktır.

Otobüs ulaşım saatleri ve hat güzergah bilgisi için kullanılır site: https://www.eshot.gov.tr/tr/UlasimSaatleri/288