Mustafa Çam
Aerospace and Electronic Systems Society Başkanı

Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2. Sınıf

LinkedIn SayfasıInstagram SayfasıE-posta Adresi
Aerospace and Electronic Systems Society
Resmi Hesaplar

Hesap Bağlantıları

Instagram SayfasıE-posta Adresi

IEEE AESS Nedir?

IEEE Havacılık ve Elektronik Sistemler Topluluğu, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü’nün entegre elektronik sistemlerin ve büyük ölçekli entegre birlikte çalışabilir sistemlerin geliştirilmesine odaklanan bir toplumudur.

AESS Misyon ve Vizyonu

AESS’in misyonu, ilgi alanlarımızda dünya çapında çeşitli üyeler (yaş, kültür, topluluk – teorik, yönetsel ve uygulamalar) çeken, dahil eden, yardım eden ve bunları elinde tutan duyarlı ve ilgili bir profesyonel toplum sağlamaktır. AESS bunu konferanslar, yayınlar, eğitim, teknik işlemler, endüstri ilişkileri ve üye hizmetleri alanlarındaki teknik, bölüm ve toplum faaliyetleri yoluyla üyelerine kazandırmaktadır.

AESS’in vizyonu, dünya çapındaki teknik topluluk için vazgeçilmez olmak ve havacılık ve elektronik sistemler alanlarında olağanüstü katkılarından dolayı tanınmaktır.

IEEE DEU AESS Ne Yapıyor ?

IEEE Havacılık ve Uzay ve Elektronik Sistemler Topluluğu (AESS), elektronik sistemler alanında çalışan mühendisler için küresel bir profesyonel yuva sağlar.

AESS Komitesi; Havacılık, Elektronik ve Savunma sektörünün üç ayağıyla derinlemesine bağlantı kurmak için eşsiz bir fırsat sunar. AESS’in ilgi alanının özü olan Karmaşık Sistemlerin organizasyonu, tasarımı, geliştirilmesi ve işletilmesi için kilit unsurdur.

AESS Kompleks Sistemleri, donanım, yazılım, entegrasyon ve Mühendislik işinin diğer birçok yönü dahil olmak üzere uzay, hava, okyanus ve yer ortamlarını kapsar.

2021-2022 Dönemindeki AESS başkanı kimdir?

Ben Mustafa Çam. Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Havacılık ve elektronik konularına olan ilgim ile bu dönem komite başkanlık görevini yürütüyorum.

DEU Mavi(EN)
IEEE AESS Logo RGB