Ata Can Yaymacı
Computer Society Eşbaşkanı

Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf

LinkedIn SayfasıInstagram SayfasıE-Posta Adresi
Ömer Şükrü Akbulut
Computer Society Eşbaşkanı

Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf

LinkedIn SayfasıInstagram SayfasıE-Posta Adresi
Computer Society
Resmi Hesaplar

Hesap Bağlantıları

Instagram SayfasıE-Posta Adresi

IEEE CS Nedir?

IEEE CS, bilgisayar bilimleri ve mühendisliğinde bilgi, ilham ve işbirliği için önde gelen bir kaynaktır. Dünya çapındaki üyeleri ortak bir noktada buluşturan Computer Society, profesyonel kariyerlerinin her aşamasında gerekli araçları sağlayarak teknolojiyi geliştiren bireyleri desteklemektedir. Güvenilir kaynakları arasında uluslararası konferanslar, kurul onaylı yayınlar, güçlü ve kapsamlı bir dijital kütüphane ve sürekli öğrenme olanakları bulunmaktadır.

IEEE DEU CS Nedir?

IEEE DEU CS komitesi, bilgisayar bilimleri, yazılım, donanım ve daha bir çok konu hakkında çeşitli eğitimler ve üyelerin ilgilerine yönelik projeler düzenler. Yapısında bulunan teknik ekip ile üyelerin kendini geliştirmek için katılabileceği çeşitli projeler geliştirerek ihtiyaç duyulan ekip halinde çalışma ve tartışma ortamının sağlanmasını üyelerine sunar.

IEEE DEU CS Ne Yapıyor ?

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde 2013 yılından beri aktif olarak çalışmalarına devam eden CS, Üniversite bünyesinde projeler yaparak, eğitimler düzenleyerek ve etkinlikler organize ederek Bilişim sektörü hakkında bu sektöre ilgisi olan bütün üniversite öğrencilerini bilinçlendirmeyi hedefler. Bilgisayar Komitesi, çalışmalarını bilişim ve yazılım konularında yapmaktadır. Daha çok programlama konularına yoğunlaşan CS, proje ve eğitimlerini bu kapsamda devam ettirmektedir.

IEEE DEU CS Neler Yapmayı Hedefliyor?

Faaliyetlerimiz

IEEE DEU CS olarak bu yıl bol miktarda eğitim ve webinar gerçekleştirmek istiyoruz. Bu eğitimler ve webinarlar üyelerimizin hem okul derslerine yardımcı olacak hem de okul dışı kendilerini geliştirmeleri sağlayacaktır.

2021-2022 dönemindeki CS eşbaşkanları kimlerdir?

Ben Ata Can Yaymacı. Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. 2019 yılından beri IEEE DEU’nun bir üyesiyim. Mesleğim gereği çok yönlü olmak, farklı çalışma alanlarını deneyimlemek ve projelerin işleyişinde yer almak adına CS kolu içerisinde eş başkanlık görevini üstlendim.

İsmim Ömer Şükrü AKBULUT. Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Bölümüm, çalışma alanlarım ve ilgilendiğim alanlara olan yakınlığından ötürü bu dönem Ata Can YAYMACI’yla birlikte eş başkanlık görevi üstleniyorum.

Tüm soru,görüş ve önerileriniz için: ieeedeu.cs@gmail.com

Sen de hem kendi gelişimine katkı yaparken, bir yandan sosyalleşmek istiyorsan BU AİLEYE SENİ DE BEKLİYORUZ!

DEU Mavi(EN)
IEEE CS Turuncu(Siyah)