Emircan Karabulut
Entrepreunership Başkanı

İnşaat Mühendisliği 3. Sınıf

LınkedIn SayfasıInstagram SayfasıE-Posta Adresi
Entrepreunership
Resmi Hesaplar

Hesap Bağlantıları

Instagram SayfasıE-Posta Adresi

IEEE DEU Entrepreneurship Ne Yapar?

     Entrepreneurship Society (ENTRE) girişimciliği öğrencilere sevdirmeyi amaçlayan ve üniversite öğrencilerine atacakları girişimcilik yolunda yardımcı olmak için IEEE DEU çatısı altında oluşturulan komitedir. Komitenin asıl amacı inovasyonu ve girişimciliği üniversite içerisinde geliştirebilmektir. Ayrıca sağladığı network imkânı ile öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Zorlu pandemi dönemi dolayısıyla komite üyeleri ile çevrim içi toplantılar gerçekleştirerek onların istekleri doğrultusunda canlı yayınlar ve bilgilendirici video çekimleri yaptık.

IEEE DEU Entrepreneurship Ne Yapıyor?

Sene içerisinde düzenlediği TeaTalk etkinliği ile başarılı girişimcileri öğrencilerle buluşturarak öğrencileri girişimcilik konusunda cesaretlendirip başarılı girişimcilerin öğrencilere yol gösterici olması amaçlanıyor.

Bi’Fikrim Var Youtube Serisi ile öğrencileri online olarak girişimciliğe kazandırmakla beraber sene içerisinde Hackathon düzenleyerek öğrencilere kısa süre içerisinde çözüm bulma, takım çalışması yeteneklerini geliştirmesini sağlamaktadır.

2021-2022 dönemindeki ENTRE başkanı kimdir?

Merhaba, ben Emircan Karabulut. Dokuz Eylül Üniversitesi (DEU) Çevre ve İnşaat mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Kendi ve başkalarının hayatlarında “fark yaratmak” isteyen girişimci arkadaşlarımla beraber olabilmek için bu görevi üstlendim.

DEU Mavi(EN)
Entrepreneurship